Archiwum:Katalog

Z Enkol
Wersja z dnia 19:17, 21 mar 2017 autorstwa Paweł Niemczuk (dyskusja | edycje) (aktualizacja)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.

Archiwum Enkolu


O Archiwum
Podczas wycieczki trafiłeś do opuszczonej nastawni i znalazłeś w niej plan stacji? Od sąsiada - kolejarza dostałeś walizkę starych instrukcji? Nie trzymaj ich w szufladzie! Podziel się nimi z innymi pasjonatami kolejnictwa! To właśnie tu, w Archiwum Enkolu, możesz je udostępnić całemu światu!


Archwium Enkolu jest kontynuacją Wirtualnego Archiwum GKW, które z czasem stało się za ciasne. Pojawiały się kolejne materiały, coraz więcej z nich niezwiązanych w żaden sposób z GKW. Nazwa strony stała się myląca. Poza tym Wirtualne Archiwum GKW jest archiwum zamkniętym. To znaczy - każdy może do niego zajrzeć, ale tylko archiwista mógł zdeponować w nim cokolwiek nowego. Archiwum Enkolu, podobnie, jak cały Enkol, jest projektem otwartym - każdy może umieścić w nim nowe - stare materiały. Zapraszamy!


Przy okazji prosimy pamiętać o konieczności przestrzegania praw autorskich. Znaczna część starych kolejowych papierzysk należy do domeny publicznej i można je śmiało publikować. Istnieją jednak takie dokumenty (zwłaszcza nowsze), które podlegają ochronie praw autorskich i ich publikacja bez zgody posiadacza tychże praw jest niedozwolona. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z którymś z administratorów - z pewnością udzieli Ci koniecznej pomocy.

Ostatnio dodane




Przeszukiwanie katalogu Archiwum

Aby przeszukać katalog Archiwum według tytułów, dat lub słów kluczowych kliknij poniższy przycisk. Wyszukiwarka otwiera się w nowym oknie.

Przeszukiwanie katalogu

Przegląd zawartości Archiwum według kategorii
  • Aby przejrzeć materiały znajdujące się w danej kategorii - kliknij na nią. Liczba "0" po prawej stronie nazwy kategorii wskazuje ile podkategorii (lub artykułów) znajduje się w danej kategorii. Liczba "0" mówi, że kategoria nie ma już kategorii podrzędnych.
  • Aby zobaczyć zawartość danej kategorii kliknij na znak + znajdujący się po lewej stronie jej nazwy.
  • Kursywą wyróżniono tytuły poszczególnych artykułów.