Forum - Pytania dotyczące konkursu dla edytorów (edycja wiosna 2018)

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Przegląd > Dział techniczny > Jak to się robi? > Pytania dotyczące konkursu dla edytorów (edycja wiosna 2018) Napisz odpowiedź
[#35]

Masz pytania dotyczące konkursu? Sugestie? Coś nie działa, tak, jak powinno? Pisz tutaj, pomożemy tak szybko, jak się da.

Napisane przez Paweł Niemczuk (administrator), dnia 1 mar 2018 o 15:12.

Cześć!

Mam następujące pytanie - czy jest szukajka dla katalogu artykułów? Próbuję odnaleźć co zostało dodane, niestety - nie udaje odnaleźć się nawet moich wpisów. Bo nie ukrywam - chcę dodawać artykuły do katalogu. Niestety - z racji swoich obowiązków, będę to robił raz na jakiś czas, a ponieważ mam go mało - to bez sensu byłoby powielać pracę Kolegów.

Napisane przez Pan Bohdan, dnia 16 mar 2018 o 04:36.

Dzień dobry! Link do wyszukiwarki znajduje się na stronie głównej naszego serwisu - drugi panel od góry strony (ten z zielonym tłem), dolny przycisk. Kolejny znajduje się na dole strony głównej po lewej stronie. A oto bezpośredni link do wyszukiwarki. I dodatkowo, w celu ułatwienia Ci życia, zrobiłem tabelkę z artykułami, które dodałeś. Mam nadzieję, że problem udało się rozwiązać. Dobrego dnia!

Napisane przez Paweł Niemczuk (administrator), dnia 16 mar 2018 o 13:50.

A widzisz, pod latarnią zawsze najciemniej :)

Dzięki!

Napisane przez Pan Bohdan, dnia 17 mar 2018 o 12:25.

A ja proponuję korzystać z podstron czasopism na które łatwo trafić z sekcji Enkol:Konkurs dla edytorów 2018#Jak wziąć w nim udział? - tam są tabelki z artykułami, które już są wpisane np. Świat Kolei (czasopismo)#Spis artykułów. Przynajmniej ja z tego korzystam (i po to te tabelki wygenerowałem ;) )

Napisane przez Jacek Fink-Finowicki (administrator), dnia 17 mar 2018 o 12:37.