Pomoc Ukrainie/PL: Różnice pomiędzy wersjami
(wstępnie) |
(podmiana) |
||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
| 959/960 || Kijów || Użhorod || 09.00 | | 959/960 || Kijów || Użhorod || 09.00 | ||
|- | |- | ||
| − | | 705 || | + | | 705 || Darnica || Lwów || 09.00 |
|- | |- | ||
| − | | 142 || | + | | 142 || Lwów || Ujście || 06.23 |
|- | |- | ||
| − | | 114 || | + | | 114 || Lwów || Ujście || 06.23 |
|- | |- | ||
| − | | 715 || | + | | 715 || Darnica || Lwów || 10.00 |
|- | |- | ||
| − | | 738 || Kijów Pas || | + | | 738 || Kijów Pas || Zaporoże || 11.50 |
|- | |- | ||
| 045 || Użhorod || Kramatorsk || 12.06 | | 045 || Użhorod || Kramatorsk || 12.06 | ||
|- | |- | ||
| − | | 114 || | + | | 114 || Ujście || Lwów || 13.34 |
|- | |- | ||
| − | | 142 || | + | | 142 || Ujście || Lwów || 13.34 |
|- | |- | ||
| − | | 749 || Kijów Pas || | + | | 749 || Kijów Pas || Iwano-Frankiwsk || 14.07 |
|- | |- | ||
| − | | 749 || Kijów Pas || | + | | 749 || Kijów Pas || Lwów || 14.07 |
|- | |- | ||
| − | | 769 || Kijów Pas || | + | | 769 || Kijów Pas || Kamieniec Podolski || 14.25 |
|- | |- | ||
| − | | 055 || Kijów Pas || | + | | 055 || Kijów Pas || Rachów || 15.02 |
|- | |- | ||
| − | | 013 || Kijów Pas || | + | | 013 || Kijów Pas || Solotvyno || 17.12 |
|- | |- | ||
| 792 || Kijów Pas || Krzemieńczuk || 17.42 | | 792 || Kijów Pas || Krzemieńczuk || 17.42 | ||
|- | |- | ||
| − | | 790 || Kijów Pas || | + | | 790 || Kijów Pas || Kropywnnicki || 17.42 |
|- | |- | ||
| − | | 145 || Kijów Pas || | + | | 145 || Kijów Pas || Izmaił || 17.50 |
|- | |- | ||
| 081 || Kijów Pas || Użhorod || 18.30 | | 081 || Kijów Pas || Użhorod || 18.30 | ||
|- | |- | ||
| − | | 067 || Kijów Pas || | + | | 067 || Kijów Pas || Warszawa Wschodnia || 18.48 |
|- | |- | ||
| − | | 044 || | + | | 044 || Czernihów || Iwano-Frankiwsk || 19.06 |
|- | |- | ||
| − | | 095 || Kijów Pas || | + | | 095 || Kijów Pas || Rachów || 19.48 |
|- | |- | ||
| 029 || Kijów Pas || Użhorod || 20.05 | | 029 || Kijów Pas || Użhorod || 20.05 | ||
| Linia 80: | Linia 80: | ||
| 049 || Kijów Pas || Truskawiec || 20.12 | | 049 || Kijów Pas || Truskawiec || 20.12 | ||
|- | |- | ||
| − | | 059 || Kijów Pas || | + | | 059 || Kijów Pas || Czop || 20.21 |
|- | |- | ||
| 057 || Kijów Pas || Worochta || 20.21 | | 057 || Kijów Pas || Worochta || 20.21 | ||
|- | |- | ||
| − | | 038 || Kijów Pas || | + | | 038 || Kijów Pas || Zaporoże || 21.07 |
|- | |- | ||
| − | | 105 || Kijów Pas || | + | | 105 || Kijów Pas || Odessa Gł. || 21.15 |
|- | |- | ||
| − | | 097 || Kijów Pas || | + | | 097 || Kijów Pas || Kowel || 21.22 |
|- | |- | ||
| − | | 076 || Kijów Pas || | + | | 076 || Kijów Pas || Krzywy Róg Gł. || 21.28 |
|- | |- | ||
| 130 || Krzemieńczuk || Worochta || 22.03 | | 130 || Krzemieńczuk || Worochta || 22.03 | ||
| Linia 102: | Linia 102: | ||
| 007 || Kijów Pas || Czerniowce || 22.22 | | 007 || Kijów Pas || Czerniowce || 22.22 | ||
|- | |- | ||
| − | | 091 || Kijów Pas || | + | | 091 || Kijów Pas || Lwów || 22.37 |
|- | |- | ||
| 046 || Kramatorsk || Użhorod || 22.47 | | 046 || Kramatorsk || Użhorod || 22.47 | ||
| Linia 108: | Linia 108: | ||
| 907 || Kijów Pas || Kramatorsk || 22.58 | | 907 || Kijów Pas || Kramatorsk || 22.58 | ||
|- | |- | ||
| − | | 080 || Kijów Pas || | + | | 080 || Kijów Pas || Dniepr || 23.05 |
|- | |- | ||
| − | | 138 || | + | | 138 || Chmielnicki || Lisiczańsk || 23.18 |
|- | |- | ||
| 771 || Kijów Pas || Chmielnicki || 23.46 | | 771 || Kijów Pas || Chmielnicki || 23.46 | ||
|- | |- | ||
| − | | 139 || Kijów Pas || | + | | 139 || Kijów Pas || Kamieniec Podolski || 23.59 |
|} | |} | ||
| Linia 122: | Linia 122: | ||
! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! odjazd z pierwszej stacji | ! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! odjazd z pierwszej stacji | ||
|- | |- | ||
| − | | 114 || | + | | 114 || Ujście || Lwów || 04.11 |
|- | |- | ||
| − | | 142 || | + | | 142 || Ujście || Lwów || 04.11 |
|- | |- | ||
| − | | 132 || | + | | 132 || Żmerynka || Lisiczańsk || 08.20 |
|- | |- | ||
| 001 || Iwano-Frankiwsk || Konstantin || 11.33 | | 001 || Iwano-Frankiwsk || Konstantin || 11.33 | ||
| Linia 132: | Linia 132: | ||
| 209 || Charków-Pas || Czerniowce || 12.25 | | 209 || Charków-Pas || Czerniowce || 12.25 | ||
|- | |- | ||
| − | | 046 || | + | | 046 || Lisiczańsk || Użhorod || 12.36 |
|- | |- | ||
| − | | 114 || | + | | 114 || Lwów || Ujście || 14.39 |
|- | |- | ||
| − | | 142 || | + | | 142 || Lwów || Ujście || 14.39 |
|- | |- | ||
| − | | 723 || | + | | 723 || Charków || Lwów || 17.00 |
|- | |- | ||
| 017 || Charków-Pas || Użhorod || 15.09 | | 017 || Charków-Pas || Użhorod || 15.09 | ||
|- | |- | ||
| − | | 795 || Charków-Pas || | + | | 795 || Charków-Pas || Dniepr || 19.27 |
|- | |- | ||
| 002 || Konstantin || Iwano-Frankiwsk || 21.08 | | 002 || Konstantin || Iwano-Frankiwsk || 21.08 | ||
|- | |- | ||
| − | | 132 || | + | | 132 || Lisiczańsk || Żmerynka || 21.26 |
|- | |- | ||
| − | | 007 || Charków-Pas || | + | | 007 || Charków-Pas || Odessa Gł. || 21.43 |
|- | |- | ||
| − | | 045 || Użhorod || | + | | 045 || Użhorod || Lisiczańsk || 22.40 |
|} | |} | ||
| Linia 158: | Linia 158: | ||
! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! odjazd z pierwszej stacji | ! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! odjazd z pierwszej stacji | ||
|- | |- | ||
| − | | 038 || Kijów Pas || | + | | 038 || Kijów Pas || Zaporoże 1 || 05.00 |
|- | |- | ||
| − | | 796 || | + | | 796 || Dniepr || Charków-Pas || 06.23 |
|- | |- | ||
| − | | 006 || | + | | 006 || Rachów || Zaporoże || 09.27 |
|- | |- | ||
| − | | 738 || | + | | 738 || Zaporoże 1 || Kijów Pas || 09.54 |
|- | |- | ||
| − | | 041 || | + | | 041 || Dniepr || Truskawiec || 14.26 |
|- | |- | ||
| − | | 006 || | + | | 006 || Mariupol || Rachów || 16.39 |
|- | |- | ||
| − | | 738 || Kijów Pas || | + | | 738 || Kijów Pas || Zaporoże 1 || 19.07 |
|- | |- | ||
| − | | 038 || Kijów Pas || | + | | 038 || Kijów Pas || Zaporoże 1 || 05.00 |
|- | |- | ||
| − | | 796 || | + | | 796 || Dniepr || Charków-Pas || 06.23 |
|- | |- | ||
| − | | 006 || | + | | 006 || Rachów || Zaporoże || 09.27 |
|- | |- | ||
| − | | 738 || | + | | 738 || Zaporoże 1 || Kijów Pas || 09.54 |
|- | |- | ||
| − | | 041 || | + | | 041 || Dniepr || Truskawiec || 14.26 |
|- | |- | ||
| − | | 006 || | + | | 006 || Zaporoże || Rachów || 16.39 |
|- | |- | ||
| − | | 738 || Kijów Pas || | + | | 738 || Kijów Pas || Zaporoże 1 || 19.07 |
|} | |} | ||
| Linia 192: | Linia 192: | ||
! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! odjazd z pierwszej stacji | ! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! odjazd z pierwszej stacji | ||
|- | |- | ||
| − | | 738 || | + | | 738 || Zaporoże 1 || Kijów Pas || 08.16 |
|- | |- | ||
| − | | 006 || | + | | 006 || Rachów || Zaporoże || 11.07 |
|- | |- | ||
| − | | 120 || | + | | 120 || Zaporoże 1 || Lwów || 12.20 |
|- | |- | ||
| − | | 006 || | + | | 006 || Mariupol || Rachów || 14.45 |
|- | |- | ||
| − | | 072 || | + | | 072 || Zaporoże 1 || Kijów Pas || 19.47 |
|- | |- | ||
| − | | 068 || | + | | 068 || Mariupol || Lwów || 20.37 |
|- | |- | ||
| − | | 038 || | + | | 038 || Zaporoże 1 || Kijów Pas || 21.38 |
|- | |- | ||
| − | | 068 || | + | | 068 || Lwów || Mariupol || 22.26 |
|} | |} | ||
| Linia 214: | Linia 214: | ||
! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! odjazd z pierwszej stacji | ! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! odjazd z pierwszej stacji | ||
|- | |- | ||
| − | | 105 || Kijów Pas || | + | | 105 || Kijów Pas || Odessa Gł. || 00.28 |
|- | |- | ||
| − | | 078 || | + | | 078 || Odessa Gł. || Kowel || 00.58 |
|- | |- | ||
| − | | 041 || | + | | 041 || Dniepr || Truskawiec || 01.05 |
|- | |- | ||
| − | | 771 || Kijów Pas || | + | | 771 || Kijów Pas || Chmielnicki || 02.35 |
|- | |- | ||
| − | | 060 || | + | | 060 || Czop || Kijów Pas || 03.42 |
|- | |- | ||
| 058 || Worochta || Kijów Pas || 03.42 | | 058 || Worochta || Kijów Pas || 03.42 | ||
|- | |- | ||
| − | | 106 || | + | | 106 || Odessa Gł. || Kijów Pas || 03.54 |
|- | |- | ||
| 081 || Użhorod || Kijów Pas || 04.31 | | 081 || Użhorod || Kijów Pas || 04.31 | ||
| Linia 232: | Linia 232: | ||
| 050 || Truskawiec || Kijów Pas || 04.42 | | 050 || Truskawiec || Kijów Pas || 04.42 | ||
|- | |- | ||
| − | | 086 || | + | | 086 || Zaporoże || Lwów || 05.46 |
|- | |- | ||
| − | | 056 || | + | | 056 || Rachów || Kijów Pas || 06.03 |
|- | |- | ||
| − | | 770 || | + | | 770 || Kamieniec-Podolski || Kijów Pas || 06.47 |
|- | |- | ||
| 021 || Charków-Pas || Truskawiec || 06.54 | | 021 || Charków-Pas || Truskawiec || 06.54 | ||
|- | |- | ||
| − | | 146 || | + | | 146 || Izmaił || Kijów Pas || 07.45 |
|- | |- | ||
| − | | 138 || | + | | 138 || Ujście || Chmielnicki || 09.16 |
|- | |- | ||
| − | | 070 || | + | | 070 || Mariupol || Lwów || 10.23 |
|- | |- | ||
| − | | 772 || | + | | 772 || Chmielnicki || Kijów Pas || 16.41 |
|- | |- | ||
| − | | 769 || Kijów Pas || | + | | 769 || Kijów Pas || Kamieniec-Podolski || 17.20 |
|- | |- | ||
| − | | 086 || | + | | 086 || Lwów || Zaporoże || 17.43 |
|- | |- | ||
| − | | 055 || Kijów Pas || | + | | 055 || Kijów Pas || Rachów || 18.07 |
|- | |- | ||
| − | | 138 || | + | | 138 || Chmielnicki || Ujście || 19.42 |
|- | |- | ||
| − | | 716 || | + | | 716 || Lwów || Kijów Pas || 20.50 |
|- | |- | ||
| − | | 145 || Kijów Pas || | + | | 145 || Kijów Pas || Izmaił || 21.08 |
|- | |- | ||
| 081 || Kijów Pas || Użhorod || 21.45 | | 081 || Kijów Pas || Użhorod || 21.45 | ||
|- | |- | ||
| − | | 042 || Truskawiec || | + | | 042 || Truskawiec || Dniepr || 22.32 |
|- | |- | ||
| 049 || Kijów Pas || Truskawiec || 23.17 | | 049 || Kijów Pas || Truskawiec || 23.17 | ||
| Linia 268: | Linia 268: | ||
| 057 || Kijów Pas || Worochta || 23.26 | | 057 || Kijów Pas || Worochta || 23.26 | ||
|- | |- | ||
| − | | 059 || Kijów Pas || | + | | 059 || Kijów Pas || Czop || 23.26 |
|- | |- | ||
| 022 || Truskawiec || Charków-Pas || 23.53 | | 022 || Truskawiec || Charków-Pas || 23.53 | ||
| Linia 284: | Linia 284: | ||
! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! opis | ! numer pociągu !! ze stacji !! do stacji !! opis | ||
|- | |- | ||
| − | | № 7603/7604 || | + | | № 7603/7604 || Lwów || Пшемисль || відправленням зі Львова о 01.51, прибуття в Пшемисль о 02.55; зворотно відправленням із Пшемисля о 04.25, прибуттям на ст. Lwów о 08.12; |
|- | |- | ||
| − | | № 7605/7606 || | + | | № 7605/7606 || Lwów || Пшемисль || відправленням зі Львова о 04.40, прибуття в Пшемисль о 05.45; зворотно відправленням із Пшемисля о 07.15, прибуттям на ст. Lwów о 10.35; |
|- | |- | ||
| − | | № 950/949 || | + | | № 950/949 || Lwów || Хрубешув || відправленням зі Львова 06.25, Хрубешув 10.10; |
|- | |- | ||
| − | | № 35/36 || | + | | № 35/36 || Lwów || Пшемисль || відправленням зі Львова о 07.10, прибуття в Пшемисль о 09.07; зворотно відправленням із Пшемисля о 18.59, прибуттям на ст. Lwów о 22.40; |
|- | |- | ||
| − | | № 7607/7608 || | + | | № 7607/7608 || Lwów || Пшемисль || відправленням зі Львова о 08.40, прибуття в Пшемисль о 09.45; зворотно відправленням із Пшемисля о 11.25, прибуттям на ст. Lwów о 14.46; |
|- | |- | ||
| − | | № 7609/7610 || | + | | № 7609/7610 || Lwów || Пшемисль || відправленням зі Львова о 11.38, прибуття в Пшемисль о 12.43; зворотно відправленням із Пшемисля о 14.13, прибуттям на ст. Lwów о 17.35; |
|- | |- | ||
| − | | № 7614/7615 || | + | | № 7614/7615 || Lwów || Хелм || відправленням зі Львова о 14.00, прибуття до ст. Хелм о 20.30; |
|- | |- | ||
| − | | № 7616/7617 || Хелм || | + | | № 7616/7617 || Хелм || Lwów || відправленням зі ст. Хелм о 21.30, прибуття у Lwów о 05.10. |
|- | |- | ||
| − | | № 7611/7612 || | + | | № 7611/7612 || Lwów || Пшемисль || відправленням зі Львова о 14.26, прибуття в Пшемисль о 15.31; зворотно відправленням із Пшемисля о 17.00, прибуттям на ст. Lwów о 20.22; |
|- | |- | ||
| − | | № 7613/7614 || | + | | № 7613/7614 || Lwów || Пшемисль || відправленням зі Львова о 17.13, прибуття в Пшемисль о 18.18; зворотно відправленням із Пшемисля о 19.54, прибуттям на ст. Lwów о 23.20; |
|- | |- | ||
| − | | № 7615/7616 || | + | | № 7615/7616 || Lwów || Пшемисль || відправленням зі Львова о 19.55, прибуття в Пшемисль о 21.13; зворотно відправленням із Пшемисля о 22.53, прибуттям на ст. Lwów о 02.14; |
|- | |- | ||
| − | | № 7618/7619 || | + | | № 7618/7619 || Lwów || Хелм || відправленням зі Львова о 20.45, прибуття до ст. Хелм о 03.25; |
|- | |- | ||
| − | | № 7620/7621 || Хелм || | + | | № 7620/7621 || Хелм || Lwów || відправленням із ст. Хелм о 04.25, прибуття у Lwów о 11.40. |
|- | |- | ||
| № 67/68 || Kijów || Варшава || з групою зарезервованих для дітей з інвалідністю вагонів Kijów – Хелм, відправленням із Києва о 19.13. | | № 67/68 || Kijów || Варшава || з групою зарезервованих для дітей з інвалідністю вагонів Kijów – Хелм, відправленням із Києва о 19.13. | ||
Wersja z 01:02, 3 mar 2022
| Rozkład jazdy | Укрзалізниця - Telegram Treść oryginalna |
Ukrzaliznytsia - Telegram Tłumaczenie |
Opis strony |
Tłumaczona treść pochodzi z komunikatora Telegram
Pomimo tego, że wróg próbuje nas zastraszyć i zniszczyć, nie powstrzymujemy ruchu – ukraińskie dzieci i kobiety muszą być chronione!
Zachowaj harmonogram do głównych stacji w dniu 3 marca. Dodatkowe kursy ewakuacyjne będą zaplanowane przez cały dzień w najgorętszych miejscach.
Kierunek Kijów:
| numer pociągu | ze stacji | do stacji | odjazd z pierwszej stacji |
|---|---|---|---|
| 017 | Użhorod | Charków-Pas | 01.56 |
| 707 | Charków-Pas | Tarnopol | 02.20 |
| 703 | Charków-Pas | Tarnopol | 02.20 |
| 021 | Charków-Pas | Truskawiec | 04.02 |
| 150 | Czerniowce | Połtawa.P | 04.21 |
| 130 | Worochta | Krzemieńczuk | 04.21 |
| 001 | Iwano-Frankiwsk | Konstantin | 04.36 |
| 138 | Kramatorsk | Chmielnicki | 05.38 |
| 959/960 | Kijów | Użhorod | 09.00 |
| 705 | Darnica | Lwów | 09.00 |
| 142 | Lwów | Ujście | 06.23 |
| 114 | Lwów | Ujście | 06.23 |
| 715 | Darnica | Lwów | 10.00 |
| 738 | Kijów Pas | Zaporoże | 11.50 |
| 045 | Użhorod | Kramatorsk | 12.06 |
| 114 | Ujście | Lwów | 13.34 |
| 142 | Ujście | Lwów | 13.34 |
| 749 | Kijów Pas | Iwano-Frankiwsk | 14.07 |
| 749 | Kijów Pas | Lwów | 14.07 |
| 769 | Kijów Pas | Kamieniec Podolski | 14.25 |
| 055 | Kijów Pas | Rachów | 15.02 |
| 013 | Kijów Pas | Solotvyno | 17.12 |
| 792 | Kijów Pas | Krzemieńczuk | 17.42 |
| 790 | Kijów Pas | Kropywnnicki | 17.42 |
| 145 | Kijów Pas | Izmaił | 17.50 |
| 081 | Kijów Pas | Użhorod | 18.30 |
| 067 | Kijów Pas | Warszawa Wschodnia | 18.48 |
| 044 | Czernihów | Iwano-Frankiwsk | 19.06 |
| 095 | Kijów Pas | Rachów | 19.48 |
| 029 | Kijów Pas | Użhorod | 20.05 |
| 049 | Kijów Pas | Truskawiec | 20.12 |
| 059 | Kijów Pas | Czop | 20.21 |
| 057 | Kijów Pas | Worochta | 20.21 |
| 038 | Kijów Pas | Zaporoże | 21.07 |
| 105 | Kijów Pas | Odessa Gł. | 21.15 |
| 097 | Kijów Pas | Kowel | 21.22 |
| 076 | Kijów Pas | Krzywy Róg Gł. | 21.28 |
| 130 | Krzemieńczuk | Worochta | 22.03 |
| 149 | Połtawa.P | Czerniowce | 22.03 |
| 209 | Charków-Pas | Czerniowce | 22.03 |
| 017 | Charków-Pas | Użhorod | 22.10 |
| 007 | Kijów Pas | Czerniowce | 22.22 |
| 091 | Kijów Pas | Lwów | 22.37 |
| 046 | Kramatorsk | Użhorod | 22.47 |
| 907 | Kijów Pas | Kramatorsk | 22.58 |
| 080 | Kijów Pas | Dniepr | 23.05 |
| 138 | Chmielnicki | Lisiczańsk | 23.18 |
| 771 | Kijów Pas | Chmielnicki | 23.46 |
| 139 | Kijów Pas | Kamieniec Podolski | 23.59 |
Kierunek Charków:
| numer pociągu | ze stacji | do stacji | odjazd z pierwszej stacji |
|---|---|---|---|
| 114 | Ujście | Lwów | 04.11 |
| 142 | Ujście | Lwów | 04.11 |
| 132 | Żmerynka | Lisiczańsk | 08.20 |
| 001 | Iwano-Frankiwsk | Konstantin | 11.33 |
| 209 | Charków-Pas | Czerniowce | 12.25 |
| 046 | Lisiczańsk | Użhorod | 12.36 |
| 114 | Lwów | Ujście | 14.39 |
| 142 | Lwów | Ujście | 14.39 |
| 723 | Charków | Lwów | 17.00 |
| 017 | Charków-Pas | Użhorod | 15.09 |
| 795 | Charków-Pas | Dniepr | 19.27 |
| 002 | Konstantin | Iwano-Frankiwsk | 21.08 |
| 132 | Lisiczańsk | Żmerynka | 21.26 |
| 007 | Charków-Pas | Odessa Gł. | 21.43 |
| 045 | Użhorod | Lisiczańsk | 22.40 |
Kierunek Dniepr:
| numer pociągu | ze stacji | do stacji | odjazd z pierwszej stacji |
|---|---|---|---|
| 038 | Kijów Pas | Zaporoże 1 | 05.00 |
| 796 | Dniepr | Charków-Pas | 06.23 |
| 006 | Rachów | Zaporoże | 09.27 |
| 738 | Zaporoże 1 | Kijów Pas | 09.54 |
| 041 | Dniepr | Truskawiec | 14.26 |
| 006 | Mariupol | Rachów | 16.39 |
| 738 | Kijów Pas | Zaporoże 1 | 19.07 |
| 038 | Kijów Pas | Zaporoże 1 | 05.00 |
| 796 | Dniepr | Charków-Pas | 06.23 |
| 006 | Rachów | Zaporoże | 09.27 |
| 738 | Zaporoże 1 | Kijów Pas | 09.54 |
| 041 | Dniepr | Truskawiec | 14.26 |
| 006 | Zaporoże | Rachów | 16.39 |
| 738 | Kijów Pas | Zaporoże 1 | 19.07 |
Kierunek Zaporoże:
| numer pociągu | ze stacji | do stacji | odjazd z pierwszej stacji |
|---|---|---|---|
| 738 | Zaporoże 1 | Kijów Pas | 08.16 |
| 006 | Rachów | Zaporoże | 11.07 |
| 120 | Zaporoże 1 | Lwów | 12.20 |
| 006 | Mariupol | Rachów | 14.45 |
| 072 | Zaporoże 1 | Kijów Pas | 19.47 |
| 068 | Mariupol | Lwów | 20.37 |
| 038 | Zaporoże 1 | Kijów Pas | 21.38 |
| 068 | Lwów | Mariupol | 22.26 |
Kierunek Winnica:
| numer pociągu | ze stacji | do stacji | odjazd z pierwszej stacji |
|---|---|---|---|
| 105 | Kijów Pas | Odessa Gł. | 00.28 |
| 078 | Odessa Gł. | Kowel | 00.58 |
| 041 | Dniepr | Truskawiec | 01.05 |
| 771 | Kijów Pas | Chmielnicki | 02.35 |
| 060 | Czop | Kijów Pas | 03.42 |
| 058 | Worochta | Kijów Pas | 03.42 |
| 106 | Odessa Gł. | Kijów Pas | 03.54 |
| 081 | Użhorod | Kijów Pas | 04.31 |
| 050 | Truskawiec | Kijów Pas | 04.42 |
| 086 | Zaporoże | Lwów | 05.46 |
| 056 | Rachów | Kijów Pas | 06.03 |
| 770 | Kamieniec-Podolski | Kijów Pas | 06.47 |
| 021 | Charków-Pas | Truskawiec | 06.54 |
| 146 | Izmaił | Kijów Pas | 07.45 |
| 138 | Ujście | Chmielnicki | 09.16 |
| 070 | Mariupol | Lwów | 10.23 |
| 772 | Chmielnicki | Kijów Pas | 16.41 |
| 769 | Kijów Pas | Kamieniec-Podolski | 17.20 |
| 086 | Lwów | Zaporoże | 17.43 |
| 055 | Kijów Pas | Rachów | 18.07 |
| 138 | Chmielnicki | Ujście | 19.42 |
| 716 | Lwów | Kijów Pas | 20.50 |
| 145 | Kijów Pas | Izmaił | 21.08 |
| 081 | Kijów Pas | Użhorod | 21.45 |
| 042 | Truskawiec | Dniepr | 22.32 |
| 049 | Kijów Pas | Truskawiec | 23.17 |
| 057 | Kijów Pas | Worochta | 23.26 |
| 059 | Kijów Pas | Czop | 23.26 |
| 022 | Truskawiec | Charków-Pas | 23.53 |
Pociągi ewakuacyjne do wyjazdu za granicę
Oprócz powyższych kursów planowane są kursy ewakuacyjne trzech pociągów dalekobieżnych i dwóch pociągów elektrycznych z Charkowa w kierunku Lwowa z przesiadką w Chmielnickim.
Pociągi ewakuacyjne będą kursować również regularnie z Żytomierza do Lwowa z przesiadką w Berdyczowie.
Również 3 marca zaplanowane są następujące pociągi ewakuacyjne, które wyjadą za granicę:
| numer pociągu | ze stacji | do stacji | opis |
|---|---|---|---|
| № 7603/7604 | Lwów | Пшемисль | відправленням зі Львова о 01.51, прибуття в Пшемисль о 02.55; зворотно відправленням із Пшемисля о 04.25, прибуттям на ст. Lwów о 08.12; |
| № 7605/7606 | Lwów | Пшемисль | відправленням зі Львова о 04.40, прибуття в Пшемисль о 05.45; зворотно відправленням із Пшемисля о 07.15, прибуттям на ст. Lwów о 10.35; |
| № 950/949 | Lwów | Хрубешув | відправленням зі Львова 06.25, Хрубешув 10.10; |
| № 35/36 | Lwów | Пшемисль | відправленням зі Львова о 07.10, прибуття в Пшемисль о 09.07; зворотно відправленням із Пшемисля о 18.59, прибуттям на ст. Lwów о 22.40; |
| № 7607/7608 | Lwów | Пшемисль | відправленням зі Львова о 08.40, прибуття в Пшемисль о 09.45; зворотно відправленням із Пшемисля о 11.25, прибуттям на ст. Lwów о 14.46; |
| № 7609/7610 | Lwów | Пшемисль | відправленням зі Львова о 11.38, прибуття в Пшемисль о 12.43; зворотно відправленням із Пшемисля о 14.13, прибуттям на ст. Lwów о 17.35; |
| № 7614/7615 | Lwów | Хелм | відправленням зі Львова о 14.00, прибуття до ст. Хелм о 20.30; |
| № 7616/7617 | Хелм | Lwów | відправленням зі ст. Хелм о 21.30, прибуття у Lwów о 05.10. |
| № 7611/7612 | Lwów | Пшемисль | відправленням зі Львова о 14.26, прибуття в Пшемисль о 15.31; зворотно відправленням із Пшемисля о 17.00, прибуттям на ст. Lwów о 20.22; |
| № 7613/7614 | Lwów | Пшемисль | відправленням зі Львова о 17.13, прибуття в Пшемисль о 18.18; зворотно відправленням із Пшемисля о 19.54, прибуттям на ст. Lwów о 23.20; |
| № 7615/7616 | Lwów | Пшемисль | відправленням зі Львова о 19.55, прибуття в Пшемисль о 21.13; зворотно відправленням із Пшемисля о 22.53, прибуттям на ст. Lwów о 02.14; |
| № 7618/7619 | Lwów | Хелм | відправленням зі Львова о 20.45, прибуття до ст. Хелм о 03.25; |
| № 7620/7621 | Хелм | Lwów | відправленням із ст. Хелм о 04.25, прибуття у Lwów о 11.40. |
| № 67/68 | Kijów | Варшава | з групою зарезервованих для дітей з інвалідністю вагонів Kijów – Хелм, відправленням із Києва о 19.13. |
Ze stacji Czop do stacji Záhony (Węgry) poprowadzi 9 par pociągów węgierskich.
Uwagi końcowe i podsumowanie
Rozkład wszystkich pociągów może się różnić w zależności od sytuacji operacyjnej. Według stanu na 3 marca pociągi ewakuacyjne Ukrzaliznycii przewiozły ponad 850 tysięcy Ukraińców.