Użytkownik:Jacek Fink-Finowicki/Brudnopis/Problemy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(spis) |
(drobne) |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
| − | + | __TOC__ | |
== PK == | == PK == | ||
| Linia 65: | Linia 65: | ||
=== TP === | === TP === | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
| − | ! Rok !! Rok !! Numer !! Strony | + | ! Rok !! Rok !! Numer !! Strony !! Status |
|- | |- | ||
| − | | II || 1928 || 1 || 1-8 | + | | II || 1928 || 1 || 1-8 || 1 - Mam |
|- | |- | ||
| − | | II || 1928 || 4 || 25-32 | + | | II || 1928 || 4 || 25-32 || 1 - Mam |
|- | |- | ||
| − | | II || 1928 || 5 || 33-40 | + | | II || 1928 || 5 || 33-40 || 1 - Mam |
|- | |- | ||
| − | | II || 1928 || 6 || 41-48 | + | | II || 1928 || 6 || 41-48 || 1 - Mam |
|- | |- | ||
| − | | II || 1928 || 7 || 49-56 | + | | II || 1928 || 7 || 49-56 || 1 - Mam |
|- | |- | ||
| − | | II || 1928 || 10 || 77-84 | + | | II || 1928 || 10 || 77-84 || 1 - Mam |
|- | |- | ||
| − | | II || 1928 || 11 || 85-92 | + | | II || 1928 || 11 || 85-92 || 1 - Mam |
|- | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
Wersja z 05:44, 30 kwi 2016
PK
| Rok | Zeszyt |
|---|---|
| 1956 | 2 |
| 1957 | 4 |
| 1958 | 7 |
| 1958 | 6 |
| 1959 | 9 |
| 1974 | 65 |
| 1975 | 66 |
| 1979 | 83 |
| 1979 | 86 |
| 1981 | Specjalny |
| 1981 | 93 |
| 1982 | 95 |
| 1984 | 98 |
| 1985 | 101 |
| 1987 | 102 |
| 1988 | 104 |
| 1989 | 105 |
| 1994 | 117 |
| 1995 | 118 |
| 1995 | 120 |
| 1996 | 122 |
| 1997 | 124 |
| 1999 | 129 |
| 2000 | 132 |
| 2001 | 133 |
| 2002 | 135 |
| 2002 | 136 |
| 2006 | 141 |
TP
| Rok | Rok | Numer | Strony | Status |
|---|---|---|---|---|
| II | 1928 | 1 | 1-8 | 1 - Mam |
| II | 1928 | 4 | 25-32 | 1 - Mam |
| II | 1928 | 5 | 33-40 | 1 - Mam |
| II | 1928 | 6 | 41-48 | 1 - Mam |
| II | 1928 | 7 | 49-56 | 1 - Mam |
| II | 1928 | 10 | 77-84 | 1 - Mam |
| II | 1928 | 11 | 85-92 | 1 - Mam |