Enkol:Portal społeczności/Konferencja2012: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(3 wiki) |
(linki) |
||
| Linia 13: | Linia 13: | ||
|- | |- | ||
|pl.Wikipedia | |pl.Wikipedia | ||
| − | |[http://pl. | + | |[http://pl.wikipedia.org] |
|Wikipedia Polska | |Wikipedia Polska | ||
|Tak | |Tak | ||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
|- | |- | ||
|en.Wikipedia | |en.Wikipedia | ||
| − | |[http://en. | + | |[http://en.wikipedia.org] |
|Wikipedia Angielska | |Wikipedia Angielska | ||
|Tak | |Tak | ||
Wersja z 15:36, 2 cze 2012
Zgłosiliśmy udział na konferencji Wikimedia wraz z przedstawieniem referatu okiem założycieli Enkol.pl.
Wewnętrzny spis Wikiklonów.
| Nazwa | Link | Tematyka | Otwartość | Przyczyna Klonowania | Stosunek do Wiki | Uwagi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| pl.Wikipedia | [1] | Wikipedia Polska | Tak | NOR, zagadnienia ogólne | Pozytywny | ... |
| en.Wikipedia | [2] | Wikipedia Angielska | Tak | NOR, zagadnienia ogólne | Pozytywny | ... |
| Wikisłownik | [3] | Słownik | Tak | słownik | Pozytywny | ... |
| Enkol | [4] | kolejnictwo | Tak | Dopuszczalność OR, szczegółowość tematu | Pozytywny | ... |
| Baza kolejowa | [5] | kolejnictwo | Nie | ... | ? | wykorzystywana przez PLK |
| Festipedia | [6] | Festiniog Railway | Tak | OR, publikacja wspomnień, szczegółowość tematu | ? | ... |
| Nonsensopedia | [7] | Encyklopedia humoru | Tak | OR, humor, anarchia | humorystyczny | ... |