Użytkownik:Sarna/Brudnopis/tabelki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 144: | Linia 144: | ||
| Przekuta z 750mm | | Przekuta z 750mm | ||
|- | |- | ||
| − | | [[A20D-P/ | + | | [[A20D-P/25194|25194]] |
| A20D-P | | A20D-P | ||
| 1986 | | 1986 | ||
Wersja z 15:49, 23 gru 2013
| L.p. | Nazwa bocznicy | Data otwarcia | Data zamknięcia |
|---|---|---|---|
| 1 | Kopalnia Węgla Kamiennego "Gliwice" | 1905 | 31 grudnia 1993 |
| 2 | Cegielnia "Wilcza" | 25 marca 1899 | 1926 |
| 3 | Tartak "Paproć" | 1945 | |
| 4 | Zakład Kruszyw Januszowice, Żwirownia "Babice" | 7 listopada 1977 | 30 września 1981 |
| 5 | Żwirownia "Babice" Gminy Bojków | 1931 | 1937 |
| 6 | Żwirownia "Arndt & Baron" | 1931 | |
| 7 | Młyn parowy, późniejsza garbarnia | 1923 | 1945 |
| 8 | Zakłady Chemiczne "Ceres" S.A. | 1 lutego 1905 | 1945 |
| 9 | Zakłady Elektrod Węglowych "1 Maja" (dawniej Siemens) | 25 maja 1939 | |
| 10 | Tartak "Lukasine" | 1930 | |
| 11 | stacja normalnotorowa Markowice | 1 lutego 1905 | 1945 |
| 12 | Górnośląskie Koleje Wąskotorowe | 2 czerwca 1905 | 1996 |
style="background-color:#80FFFF;" |Odstawiona style="background-color:#80FF89;" |Sprawna style="background-color:#80FF80;" |W trakcie naprawy
| Nr fabr. | Typ | Rok prod. | Prześwit | Oznaczenie | Stan | Uwagi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20569 | L45H | 1967 | 785 | Lxd2-354 | Odstawiona | |
| 20849 | L45H | 1969 | 785 | Lxd2-357 | Odstawiona | Rotacyjny pług odśnieżny |
| 24325 | L45H | 1981 | 785 | HP-Lxd2-09 | Sprawna | |
| 24331 | L45H | 1981 | 785 | Lxd2-373 | Sprawna | |
| 24324 | L45H | 1981 | 785 | HP-Lxd2-08 | Sprawna | |
| 24327 | L45H | 1981 | 785 | HP-Lxd2-11 | Sprawna | |
| 24367 | L30H | 1981 | 600 | Lyd2-63 | Odstawiona | ze zlikwidowanej kl Pionki |
| 23437 | L30H | 1977 | 785 | Lyd2-101 | Sprawna | Przekuta z 750mm |
| 25194 | A20D-P | 1986 | 750 | MBxd2-218 | Sprawny | |
| nr | typ | rok | prz | ozn | stan | uwagi |