Wyszukiwanie po atrybucie
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
This page provides a simple browsing interface for finding entities described by a property and a named value. Other available search interfaces include the page property search, and the ask query builder.
Lista wyników
- Ls60 185 + (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “Fenix” sp. z o. o. Zespół Elewatorów Zbożowych w Świdnicy)
- Ls60 338 + (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Halex” w Elblągu)
- Ls40 5222 + (Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie "PZZ" w Białogardzie)
- 409Da 656 + (Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie "PZZ" w Stoisławiu. Magazyn Zbożowy w Darłowie)
- 2WLs40 941 + (Przedszkole Nr 3 - Przeworsk)
- WLs75 55 + (Przedszkole nr 3 w Przeworsku)
- 401D 001 + (Przemysł)
- 409Da 369 + (Przemysł Wrocław)
- 409Da 601 + (Przesypownia Cementu w Koninie)
- 401Da Nieznany + (Przesypownia piasku Lasów)
- L45H 24851 + (Przeworsk)
- L45H 20573 + (Przeworsk Wąskotorowy)
- L45H 20727 + (Przeworsk Wąskotorowy)
- L45H 24333 + (Przeworsk Wąskotorowy)
- L45H 24334 + (Przeworsk Wąskotorowy)
- L45H 24505 + (Przeworsk Wąskotorowy)
- L45H 24837 + (Przeworsk Wąskotorowy)
- Wmc Nieznany + (Przeworsk Wąskotorowy)
- WWM5 nieznany + (Przeworsk Wąskotorowy)
- Wmc 51 + (Przeworsk Wąskotorowy)
- 409Da 793/117 + (Przędzalnia Bawełny „Przyjaźń” w Zawierciu)
- 409Da 008 + (Punkt Skupu Złomu w Chełmku)
- 409Da 560 + (Punkt Skupu Złomu w Chełmku)
- WLs50 1140 + (Pyskowice)
- GLs30 numer nieznany + (Płociczno)
- GLs30 ? + (Płociczno)
- 409Da 231 + (RAFFIL Radom)
- 409Da 101 + (Raciborska Fabryka Kotłów „Rafako” S.A. w Raciborzu)
- 409Da 505 + (Raciborska Fabryka Kotłów „Rafako” S.A. w Raciborzu)
- Tw53 2652 + (Racibórz)
- WLs50 2194 + (Rafineria Nafty "Czechowice")
- WLs50 1649 + (Rafineria Nafty "Czechowice")
- Ls750H 6756 + (Rafineria Płock)
- Ls750H 6757 + (Rafineria Płock)
- LDH45 24997 + (Rahmi M Koç Museum, Stambuł)
- Ls300 7394 + (Rail Polska)
- 401Da - + (Rail Polska Region Dolny Śląsk)
- WLs150 7222 + (Rarotonga Steam Railway, Wyspy Cooka)
- WLs150 7624 + (Rarotonga Steam Railway, Wyspy Cooka)
- Ls60 5937 + (Rawent Skierniewice)
- WLs40 1424 + (Redecz Krukowy)
- L45H 22182 + (Redecz Krukowy)
- 409Da 774/98 + (Rejonowa baza materiałowa.JW 4226 w Osowcu)
- 409Da 657 + (Rejonowe Przedsiębiorstwo Przetwórcze Przemysłu Paszowego "Bacutil" w Katowicach)
- 409Da 410 + (Rejonowe Przedsiębiorstwo Przetwórcze Przemysłu Paszowego w Bydgoszczy. Wytwórnia Pasz w Janowcu Wielkopolskim)
- 409Da 703 + (Rejonowe Przedsiębiorstwo Przetwórcze Przemysłu Paszowego „Bacutil” w Gdańsku)
- Ls60 132 + (Rejonowe Przedsiębiorstwo Przetwórcze Przemysłu Paszowego "Bacutil" w Gdańsku. Wytwórnia Pasz w Pieniężnie)
- W4M 385 + (Repty)
- Wmc Nieznany + (Rogów)
- 2WLs40 940 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 21275 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 21873 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 21874 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 22176 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 24504 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 24609 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 24611 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 24849 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- L45H 25014 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- WLs150 7626 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- WLs150 7627 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- WLs150 7633 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- WLs150 7637 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- WLs75 94 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- Ls60 036 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- Wmc Nieznany + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- 1Mw 3/1965 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- 802S 03 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- WLs180 6 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- Gospodarczy ?(M1) + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- Mw63 14 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- WLs180 16 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- A20D-P 25119 + (Rogów Towarowy Wąskotorowy)
- EL105 8383 + (Rosdorf, Niemcy)
- Wmc nieznany + (Ruda Wschodnia Wąsk.)
- 2WLs40 1189 + (Rudy)
- 2WLs50 1836 + (Rudy)
- 2WLs50 2088 + (Rudy)
- WLs40 372 + (Rudy)
- WLs40 377 + (Rudy)
- L45H 20569 + (Rudy)
- L45H 20849 + (Rudy)
- L45H 24324 + (Rudy)
- L45H 24331 + (Rudy)
- WLs150 7225 + (Rudy)
- WLs180 15 + (Rudy)
- WLs180 36 + (Rudy)
- A20D-P 25194 + (Rudy)
- WLs75 38 + (Rudy)
- WLs75 66 + (Rudy)
- Wmc 00190 + (Rudy)
- 803S 01 + (Rudy)
- 2WLs50 1814 + (Rudy)
- 2WLs50 1817 + (Rudy)
- Tw53 3996 + (Rudy)
- Pw53 3996 + (Rudy)
- Siemens b/d + (Rudy)
- Tw9 8 + (Rudy)
- Borsig Bn2t 12050 + (Rudy)
- Björke b/d + (Rudy)
- Wagon Opryskowy b/d + (Rudy)
- A20D-P b/d + (Rudy)
- A20D-P b/d + (Rudy)
- A20D-P b/d + (Rudy)
- BTxhpi b/d + (Rudy)
- BTxhpi b/d + (Rudy)
- Kdxh b/d + (Rudy)
- 1Aw 1811 + (Rudy)
- BTxhpi b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wh b/d + (Rudy)
- Wh b/d + (Rudy)
- Wh b/d + (Rudy)
- Wh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Wddxh b/d + (Rudy)
- Kddxh b/d + (Rudy)
- Rdxh 23 + (Rudy)
- Pdxh b/d + (Rudy)
- Pdx b/d + (Rudy)
- Kdxh b/d + (Rudy)
- Kdxh b/d + (Rudy)
- PWmd b/d + (Rudy)
- BTxhp b/d + (Rudy)
- BTxhp b/d + (Rudy)
- WLs150 7211 + (Rudy)
- WLs40 568 + (Rudy)
- BTxh b/d + (Rudy)
- BTxhp b/d + (Rudy)
- BTxhp b/d + (Rudy)
- BTxhp b/d + (Rudy)
- BTxh b/d + (Rudy)
- BTxh b/d + (Rudy)
- BTxh b/d + (Rudy)
- Doc b/d + (Rudy)
- 409Da 274 + (Rybnicka Fabryka Maszyn „Ryfama” S.A. w Rybniku)
- Ls60 Nieznany + (Rybnik Kłokocim)
- Ls150 7472? + (Rystal Sp. z o. o. Bochnia)
- 409Da 566 + (Rystal Sp. z o.o.)
- 401Da 9491 + (Rzepin)
- Ls60 6003 + (SFA Autosan w Sanoku)
- LDH45 25393 + (SKPL Cargo)
- TGM40 0509 + (SKPL Cargo)
- TGM40 0586 + (SKPL Cargo)
- TGM40 0716 + (SKPL Cargo)
- TGM40 0718 + (SKPL Cargo)
- 401Da 9107 + (SKPL Cargo sp.z. o. o.)
- 401Da nieznany + (SKPL Cargo sp.z. o. o.)
- Ls300 6732 + (SKPL Cargo sp.z. o. o.)
- L45H 21888 + (SOEG Zittau)
- WLs150 6835 + (SPS Mieczkowski (Lisi Ogon))
- 401Da 8413 + (SSE Europark Mielec)
- 410D b.d. + (STENA-ISMR Sp. z o.o. Bydgoszcz)
- V10C 250554 + (Saint-Germain-d'Arcé)
- Ls60 162 + (Samopomoc Chłopska, Grodzisk Mazowiecki)
- 409Da 675 + (Sanocka Fabryka Autobusów "Autosan" w Sanoku)
- 409Da 847/170 + (Sanocka Fabryka „Autobusów „Polmo” w Sanoku)
- 409Da 317 + (Scholz Polska Sp. z o.o. Oddział Grudziądz)
- Ls150 - + (Scholz Polska Sp. z o.o. Oddział Grudziądz)
- Ls60 108 + (Scholz Polska sp.z o.o. Inowrocław)
- 409Da 048 + (Sekcja Drogowa Gdynia)
- 409Da 083 + (Sekcja Drogowa Gdynia)
- 2WLs50 1772 + (Skansen Bicz koło Konina)
- GLs30 nn/10 + (Skansen Górniczy „Królowa Luiza” w Zabrzu)
- WLs50 2105 + (Skansen Kolei Leśnej w Janowie Lubelskim)
- Gospodarczy ? (leśny) + (Skansen Kolei Leśnej w Janowie Lubelskim)
- WLs50 2105 + (Skansen Kolei Leśnej w Janowie Lubelskim)
- Ls60 6322 + (Skansen Kolejowy w Chabówce)
- Ls300 8221 + (Skansen Lokomotyw w Zduńskiej Woli Karsznicach)
- Tw53 3990 + (Skansen w Chabówce)
- Ls60 009 + (Skansen w Pyskowicach)
- Ls60 293 + (Skansen w Pyskowicach)
- 409Da 436 + (Skansen w Pyskowicach)
- 409Da 519 + (Skansen w Pyskowicach)
- Ls40 4122 + (Skansen w Pyskowicach)
- Ls40 4166 + (Skansen w Pyskowicach)
- LDH18 25290 + (Skansen w Pyskowicach)
- LDH70 24557 + (Skansen w Pyskowicach)
- LDH29 25473 + (Skansen w Pyskowicach)
- 410D 24 + (Skansen w Pyskowicach)
- Kö I 4256 + (Skansen w Pyskowicach)
- 409Da 254 + (Skansen w Pyskowicach)
- 409D 104 + (Skansen w Pyskowicach)
- Ls150 6515 + (Skansen w Pyskowicach)
- WM5 nieznany + (Skansen w Pyskowicach)
- GLs30 ? + (Skansen w Rudach)
- WLs40 931 + (Skansen w Rudach)
- 409Da 811/135 + (Skawińskie Zakłady Koncentratów Spożywczych w Skawinie)
- Ls60 5966 + (Skierniewickie Zakłady Urządzeń Wentylacyjnych i Odpylających "Rawent" SA)
- WLs40 511 + (Skup metali kolorowych w Żabnie)
- 409Da 282 + (Skup złomu w Dąbrowie Górniczej)
- Ls75 3886 + (Skład produktów naftowych we Wrocławiu)
- Ls60 015 + (Składnica Drewna Nadleśnictwa Jugów. Ludwikowice Kłodzkie.)
- L45H 24506 + (Sochaczew)
- L45H 24850 + (Sochaczew)
- 1Aw/M 2 + (Sochaczew)
- L45H 25013 + (Sochaczew Wąsk.)
- 409Da 321 + (Soho Development S.A. w Warszawie)
- LDH45 22696 + (Solvay, Ebensee)
- L45H 23606 + (Sompolno)
- L45H 23608 + (Sompolno)
- L45H 24069 + (Sompolno)
- L45H 24606 + (Sompolno)
- L45H 24839 + (Sompolno)
- L45H 24854 + (Sompolno)
- L45H 25016 + (Sompolno)
- L45H 24077 + (Sovata)
- 409Da 610 + (Spichlerz Opole Wróblin w Czarnowąsach)
- 409Da 404 + (Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě)
- Ls60 6300 + (Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Giżycku - oddział Pieczonki)
- 409Da 531 + (Srni u Č. Lipy)
- L45H 20731 + (St Varent)
- L30H 23396 + (St. Kitts Scenic Railway, Karaiby)
- L30H 24062 + (St. Kitts Scenic Railway, Karaiby)
- L30H 24067 + (St. Kitts Scenic Railway, Karaiby)
- Ls60 050 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- Ls60 246 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- L30H 24056 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- WLs150 6847 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- 2WLs50 1410 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- WLs75 82 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- WLs50 2282 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- 10/12 Nieznany + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- WLs40 894 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- WLs40 436 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- WLs40 227 + (Stacja Muzeum Czernichów Główny)
- 409Da 848/171 + (Stacja Przesypowa Cementu - Górażdże Cement S.A. w Międzyrzeczu)
- 418D 001 + (Stacja Techniczno Postojowa Kabaty)
- 409Da 172 + (Stalexport SA. Serwis Centrum w Warszawie)
- 409Da 591 + (Stalexport SA. Serwis Centrum w Warszawie)
- 401Da Nieznany + (Stalownia Konwertorowa w Krakowie)
- L45H 20570 + (Stanica)
- WLs150 6838 + (Stanica)
- WLs150 7229 + (Starachowice Wschodnie Wąskotorowe)
- WLs150 7628 + (Starachowice Wschodnie Wąskotorowe)
- WLs150 7629 + (Starachowice Wschodnie Wąskotorowe)
- WLs180 19 + (Starachowice Wschodnie Wąskotorowe)
- 2WLs50 2241 + (Stare Kurowo)
- 409Da 191 + (Stargard Szczeciński)
- Wmc nieznany + (Stargard Szczeciński Wąsk.)
- Ls150 065 + (Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa)
- 401Da 8436 + (Stocznia Gdańsk S.A.)
- Ls60 5927 + (Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Jaworzynie Śląskiej)
- Ls60 220 + (Stołeczne Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi w Warszawie)
- 409Da 182 + (Stołeczne Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi w Warszawie)
- 409Da 555 + (Stołeczne Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi w Warszawie)
- 409Da 782/106 + (Stołeczny Związek Spłódzielni Rolniczych „Samopomoc Chłopska” w Warszawie)
- WLs75 47 + (Strzeblowskie Kamieniołomy Drogowe w Sobótce)
- WLs75 88 + (Strzeblowskie Kamieniołomy Drogowe w Sobótce)
- WLs75 92 + (Strzeblowskie Kamieniołomy Drogowe w Sobótce)
- WLs40 975 + (Strzeblowskie Kamieniołomy Drogowe w Sobótce)
- Ls150 085 + (Strzelbowskie Kamieniołomy Drogowe „Sobótka” w Strzelbowie)
- 409Da 085 + (Strzelbowskie Kamieniołomy Drogowe „Sobótka” w Strzelbowie)
- 409Da 380 + (Strzybnica)
- Ls60 5992 + (Sulechów)
- Ls150 nieznany + (Sumina (pomnik))
- 409Da 406 + (Suszarnia cykorii "Cykoria S.A." w Wierzchosławicach)
- Ls60 6066 + (Suszarnia cykorii "Cykoria S.A." w Wierzchosławicach)
- 409Da 824/147 + (Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o)
- WLs50 2268 + (Sułów Milicki)
- 410D 19 + (Swarzędzkie Fabryki Mebli S.A. w Swarzędzu. Oddział w Mosinie)
- 409Da 421 + (Swarzędzkie Fabryki Mebli S.A. w Swarzędzu. Oddział w Mosinie)
- Ls150 Nieznany + (Szczecin Port Centralny)
- 409Da 409Da/088 + (Szczecińskie Zakłady Zbożowo-Młynarskie "PZZ" S.A. - Nabrzeże Poznańskie)
- 409Da 044 + (Szczecińskie Zakłady Zbożowo-Młynarskie "PZZ" S.A. - Nabrzeże Poznańskie)
- L45H 20867 + (Szwajcaria)
- Wls50 746 + (Szyb "Maciej" w Zabrzu)
- 409Da 746/70 + (Sądeckie Zakłady Elektro-Węglowe w Nowym Sączu)
- 401Da - + (Sędziszów LHS)
- 409Da 424 + (Słodownia "Soufflet Polska" w Poznaniu)
- 401Da Nieznany + (Słodownia "Soufflet Polska" w Poznaniu)
- Ls300 nieznany + (TDK Plus Sp. z o.o.)
- Ls300 nieznany + (TDK Plus Sp. z o.o.)
- Ls150 Nieznany + (TOR-BUD Trzebinia)
- WLs50 2253 + (TRI RAIL Tyczyn)
- 2WLs50 2173 + (TRI RAIL Tyczyn)
- Wmc 18 + (TRI RAIL Tyczyn)
- 2WLs50 2244 + (TRI RAIL Tyczyn)
- WM5 145 + (TRI RAIL Tyczyn)
- WLs180 5 + (Tabor Dębica)
- 409Da 312 + (Tabor Dębica)
- L30H 23391 + (Tabor Dębica)
- Ls40 5243 + (Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne “Polfa” w Warszawie)
- GLs30 nieznany + (Tartak Lipowiec k/Augustowa)
- 410D 16 + (Tartak w Cierpicach)
- WLs50 1214 + (Tartak w Jabłonce)
- WLs50 2159 + (Tartak w Kłaju)
- WLs50 2134 + (Tartak w Nurcu)
- Ls40 5219 + (Tartak w Wałbrzychu)
- Ls60 6304 + (Tartak w Wałbrzychu)
- GLs30 b/d + (Tartak w Wałbrzychu)
- 409Da 314 + (Tczew - zakład naprawczy)
- L45H 20709 + (Technikum Kolejowe w Lublinie)
- GLs30 b/d + (Teleenergetyczne Konstrukcje Wsporcze Sp. z o.o. Wałbrzych)
- 409Da Nieznany + (Terminal przeładunkowy Piszczac)
- TGM40 0566 + (Terminal przeładunkowy Torrems w Szczebrzeszynie)
- 409Da 299 + (Towarzystwo Kolei Wielkopolskiej w Jarocinie)
- 409Da 517 + (Towarzystwo Kolei Wielkopolskiej w Jarocinie)
- 409Da 481 + (Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni)
- WLs40 330 + (Towarzystwo Wyrzyska Kolejka Powiatowa w Białośliwiu)
- WLs50 2143 + (Towarzystwo Wyrzyska Kolejka Powiatowa w Białośliwiu)
- 1Aw/M 1 + (Trzebnica Gaj)
- 1Aw/M 4 + (Trzebnica Gaj)
- 1Aw/M 5 + (Trzebnica Gaj)
- 1Aw/M 7 + (Trzebnica Gaj)
- Wmc nieznany + (Trzebnica Gaj)
- W3M 377 + (Trzebnica Gaj)
- W3M 379 + (Trzebnica Gaj)
- nieznany ?(114) + (Trzebnica Gaj)
- ZNTK Opole 1953 ?(155) + (Trzebnica Gaj)
- Px48 1908 (fab.3238) + (Trzebnica Gaj)
- WLs150 7643 + (Trzebnica Zdrój)
- WLs40 133 + (Trzeciewnica)
- L30H 23397 + (Třemešná ve Šlezsku)
- LDH45 24798 + (URSUS Lublin)
- 409Da 276 + (Under Water Sp. z o.o.)
- 409Da 062 + (Uniceramika-Boryszew SA w Sochaczewie)
- WLs50 1919 + (Uniceramika-Boryszew Sp. z.o.o w Sochaczewie)
- Ls60 295 + (Urząd Celny w Warszawie)
- WLs150 7641 + (Valcesa (Hiszpania))
- 401Da 9757 + (Viterra Silos Sp. z o.o. Elewator zbożowy w Kętrzynie)
- 409Da 374 + (Viterra Silos Sp. z o.o. Elewator zbożowy w Trawnikach)
- L35H 20541 + (Vişeu de Sus (Rumunia))
- L45H 22183 + (Vișeu de Sus)
- L18H 24828 + (Vișeu de Sus)
- L45H 22167 + (Vișeu de Sus)
- 409Da 268 + (WGW Kluczbork)
- 409Da 214 + (WGW Kluczbork)
- 401Da 9475 + (WKD - Grodzisk Mazowiecki)
- Ls60 174 + (Walcowania Metali “Dziedzice” SA w Czechowicach Dziedzicach)
- Ls60 286 + (Walcowania Metali “Dziedzice” SA w Czechowicach Dziedzicach)
- Ls300 6463 + (Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" w Gliwicach)
- 409Da 623 + (Walcownia Metali „Dziedzice” SA w Czechowicach Dziedzicach)
- Wmc 32 + (Waldeisenbahn Muskau)
- WLs50 2019 + (Warszawa)
- 409Da 590 + (Warszawska Centrala Materiałów Budowlanych w Warszawie)
- Ls60 6338 + (Warszawskie Zakłady Betoniarskie i Żelbetowe w Warszawie)
- 409Da 845/168 + (Warszawskie Zakłady Piwowarskie-Browar w Sierpcu)
- 409Da 667 + (Warszawskie Zakłady Przemysłu Spirytusowego I Drożdżowego "Polmos" w Warszawie)
- 410D 15 + (Warszawskie Zakłady Telewizyjne "Elemis" SA w Warszawie)
- 409Da 734/58 + (Warszawskie Zakłady Telewizyjne w Warszawie)
- GLs30 nn8 + (Warsztat samochodowy w Ludwikowicach)
- Ns3 49038 + (Warsztaty Bytom Rozbark)
- Ls60 6775 + (Warzelnia Soli w Inowrocławiu)
- L30H 23387 + (Welsh Highland Heritage Railway)
- L30H 23389 + (Welsh Highland Heritage Railway)
- L30H 24051 + (Welsh Highland Heritage Railway)
- L45H 20711 + (Werbkowice Wąskotorowe)
- L45H 20724 + (Werbkowice Wąskotorowe)
- Mw63 2 + (Werbkowice Wąskotorowe)
- 409Da 783/107 + (Whirpool Wrocław)
- 409Da 199 + (Wielkopolskie Zakłady Tłuszczowe Szamotuły)
- 409Da 696/20 + (Wielkopolskie Zakłady Tłuszczowe Szamotuły)
- 418D 002 + (Wielkopolskie Zakłady Tłuszczowe w Szamotułach)
- WLs50 1847 + (Wigierska Kolej Wąskotorowa)
- WLs40 NN + (Wigierska Kolej Wąskotorowa, Płociczno)
- WLs50 2230 + (Wigierska Kolej Wąskotorowa, Płociczno)
- WLs40 1053 + (Wigierska Kolej Wąskotorowa, Płociczno)
- WLs50 2160 + (Wigierska Kolej Wąskotorowa, Płociczno)
- WLs50 1658 + (Wigierska Kolej Wąskotorowa, Płociczno)
- nieznany ?(BKP 3) + (Witaszyce Wąskotorowe)
- Ls60 043 + (Wojcieszowskie Zakłady Przemysłu Wapienniczego w Wojcieszowie Górnym)
- Ls60 054 + (Wojcieszowskie Zakłady Przemysłu Wapienniczego w Wojcieszowie Górnym)
- GLs20 30/2 + (Wojcieszowskie Zakłady Przemysłu Wapienniczego w Wojcieszowie Górnym)
- GLs20 02 + (Wojcieszowskie Zakłady Przemysłu Wapienniczego w Wojcieszowie Górnym)
- WLs150 7079 + (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie)
- WLs150 7658 + (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie)
- WLs75 75 + (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie)
- WLs75 76 + (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie)
- 2WLs50 1771 + (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie)
- WLs180 29 + (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie)
- 409Da 830/153 + (Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Kielcach-Oddział w Miechowie)
- 409Da 747/71 + (Wojewódzki Związek Spłódzielni Mleczarskich-Zakład Transportu Mleczarskiego w Sosnowcu)
- 409Da 713/37 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radomiu)
- 409Da 762/86 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Wałbrzychu)
- 409Da 05 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Gazyfikacji Bezprzewodowej w Rypinie)
- 409Da 738/62 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Szczecinie-Zakłady Mięsne w Szczecinie Dąbiu w Budowie)
- Ls60 059 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Skierniewicach z/s w Szymanowie. Zakład Przetwórstwa Zbożowego w Szymanowie)
- 409Da 719/43 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Koszalinie-Zakład Przetwórstwa Zbożowego w Mścicach)
- 409Da 706/30 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Kielcach-Zakład Przetwórstwa Zbożowego w Kielcach-Niewachowie)
- 409Da 775/99 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Zielonej Górze – Elewator w Świebodzinie)
- 409Da 843/166 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Skierniewicach-Zakład Przetwórstwa Zbożowego w Szymanowie)
- 409Da 652 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Olsztynie)
- Ls40 5248 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Zielonej Górze)
- 409Da 08 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Gorzowie Wielkopolskim)
- Ls40 5231 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego “PZZ” w Poznaniu - młyn w Pniewach)
- Ls60 194 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Bydgoszczy. Elewator w Strzelnie)
- 409Da 770/94 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Kaliszu)
- Ls40 5232 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego “PZZ” w Pile)
- Ls60 230 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Poznaniu. Elewator w Gnieźnie)
- Ls40 3076 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Poznaniu. Elewator w Gnieźnie)
- Ls60 292 + (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Skierniewicach z/s w Szymanowie. Zakład Przetwórstwa Zbożowego w Szymanowie.)
- 409Da 09 + (Wojewódzkie przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Elblągu. Spichlerz nr 25 w Malborku)
- 409Da 484 + (Wojsko Polskie)
- 409Da 813/137 + (Wojsko Polskie - JW Jastrzębie)
- Ls150 121 + (Wojsko Polskie. Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniku Medycznej w Celestynowie)
- Ls40 3085 + (Wojskowe Zaklady Uzbrojenia S.A w Grudziadzu ul. Parkowa 42)
- 409Da 840/163 + (Wołów)
- 409Da 098 + (Wrocław Główny)
- W4M 387 + (Wrocław Różanka)
- Ls60 183 + (Wrocławkskie Zakłady Eksploatacji Kruszyw. Zakład Przetwórczy w Jaworze)
- 409Da 446 + (Wrocławska Fabryka Farb i Lakierów "Polifarb" SA we Wrocławiu)
- Ls40 5256 + (Wrocławskie Zakłady Chemii Gospodarczej “Pollena” we Wrocławiu)
- LDH70 25255 + (Wrocławskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa. Zakład Przeróbczy w Paczkowie)
- Ls40 5218 + (Wydział Kruszyw Lekkich w Knurowie)
- Ls60 290 + (Wydział Transportu Politechniki Śląskiej w Katowicach)
- L45H 23610 + (Wystawa Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych w Gryficach)
- WWM5 nieznany + (Wystawa Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych w Gryficach)
- Ls60 6312 + (Wytwórnia Chemiczna Nr.18 w Prostkach)
- 409Da 805/129 + (Wytwórnia Konstrukcji Stalowych „Mostostal” w Chojnicach)
- 409Da 259 + (Wytwórnia Konstrukcji Stalowych „Mostostal” w Słupcy)
- 409Da 683/2 + (Wytwórnia Pasz „Elewator” w Łobzie)
- Ls750H 6758 + (Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych w Suwałkach)
- 409Da 399 + (Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych „STRUNBET” Sp. z o. o w Bogumiłowicach)
- 409Da 046 + (Wytwórnia pasz "Bacutil" w Wyszkowie)
- GLs30 b/d + (Własność prywatna, Austria)
- Ls150 176 + (Xella Polska Sp. z o.o. Zakład Ytong w Pile)
- 409Da 347 + (YTONG Ostrołęka)
- L45H 24978 + (Ybbstalbahn)
- Ls300 nieznany + (ZENLS Ząbkowice Śląskie)
- WLs40 169 + (ZEPB Warszawa, ul. Instalatorów)
- Ls60 6082 + (ZNTK Gliwice Filia w Sędziszowie)
- 409Da 219 + (ZNTK Gliwice Oddział Sędziszów)
- 409Da 598 + (ZNTK Gliwice Oddział Sędziszów)
- 409Da 014 + (ZNTK Oleśnica)
- 409Da 018 + (ZNTK Oleśnica)
- nieznany ?(115) + (ZNTK Poznań)
- nieznany ?(116) + (ZNTK Poznań)
- 409Da 596 + (ZNTK Radom)
- Ls60 5960 + (ZNTK Wrocław)
- 401Da nieznany + (ZNTKiM Gdańsk)
- 409Da 377 + (ZPNTMiU Tabor Dębica, oddział Sosnowiec Jęzor)
- 409Da 312 + (ZPNTMiU, Debica)
- 409Da 357 + (ZPNTMiU, Debica)
- 409Da 561 + (ZPNTMiU, Debica)
- Ls40 4527 + (ZPRE Czerwonak)
- WLs50M1 006 + (ZT Karaska)
- 410D 06 + (ZUT Wągrowiec)
- Ls60 283 + (ZUT Wągrowiec)
- 409Da 681/6 + (Zabrzańska Fabryka Maszyn Górniczych „Powen” w Zabrzu)
- WLs150 7214 + (Zakład Budowy Maszyn Osiny)
- WLs150 7216 + (Zakład Budowy Maszyn Osiny)
- 401Da nieznany + (Zakład Dostaw Nośników Energetycznych Sp. z o.o. Rybnik)
- 409Da 545 + (Zakład Energetyki Cieplnej w Inowrocławiu)
- 409Da 769/93 + (Zakład Energetyki Cieplnej w Nysie)
- WLs50 1860 + (Zakład Kamieniarski "Nor-Pol-Granit")
- 2Ls150? - + (Zakład Maszyn Torowych Kraków)
- Ls150 5605 + (Zakład Naprawy Pojazdów Szynowych w Malborku)
- Ls60 6085 + (Zakład Prod. Mat. Budowlanych Bosta-Beton w Warszawie)
- Ls40 5244 + (Zakład Produkcji Kazeiny w Murowanej Goślinie)
- Ls60 276 + (Zakład Produkcji Materiałów Budowlnych "Bosta Beton" w Warszawie)
- 409Da 054 + (Zakład Produkcji i Nasycania Podkładów Kolejowych w Ostrowi Mazowieckiej)
- 409Da 093 + (Zakład Produkcji i Nasycania Podkładów Kolejowych w Ostrowi Mazowieckiej)
- Ls150 264 + (Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu - oddział Zbąszyń)
- Ls60 203 + (Zakład Stolarki Budowlanej "Stolbud" we Wrocławiu)
- 410D 43 + (Zakład Stolarki Budowlanej "Stolbud" we Wrocławiu)
- Ls60 314 + (Zakład Stolarki Budowlanej “Stolbud” w Gnieźnie)
- Ls150 nieznany + (Zakład Taboru w Lublinie)
- LDE1300 25272 + (Zakład Taboru we Wrocławiu)
- Ls600 - + (Zakład Torfowy "HolLas" - Pasłęk (Zakład Józefowo))
- Ls600 Nieznany + (Zakład Torfowy "HolLas" - Pasłęk (Zakład Józefowo))
- GLs30 b/d + (Zakład Torfowy "Lasland" Grądy)
- GLs30 b/d + (Zakład Torfowy "Lasland" Grądy)
- WLs50 1992 + (Zakład Torfowy "Lasland" w Grądach k. Gryfic)
- Ls600 Nieznany + (Zakład Torfowy Józefowo)
- WLs50M1 004 + (Zakład Torfowy Karaska)
- WLs50 1912 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs50 1854 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs50 2360 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs50 2239 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs50 2255 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs50 2256 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs50 2258 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs50 2263 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs50 2051 + (Zakład Torfowy w Grądach)
- WLs40 816 + (Zakład Torfowy w Imszarze)
- WLs40 813 + (Zakład Torfowy w Imszarze)
- WLs50 2259 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1476 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1473 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs40 1085 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1300 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1297 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1279 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1192 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1235 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1233 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs40 985 + (Zakład Torfowy w Karasce)
- WLs50 1832 + (Zakład Torfowy w Krakulicach)
- WLs40 743 + (Zakład Torfowy w Krakulicach)