Enkol:Konkurs dla edytorów 2018/wyniki

Z Enkol
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wyniki wiosennego konkursu 2018[edytuj]

Dogrywka wiosennego konkursu dla edytorów dobiegła końca. Możemy zatem ogłosić listę laureatów:

  • 1435 punktów i pierwsze miejsce zdobył Piechu. Podkreślenia wymaga fakt, że osiągnął to w pierwszym terminie, czyli przed 31 maja
  • W dogrywce drugie miejsce i 812 punktów zdobył Pibwl
  • Trzecie miejsce i 747 punktów (także w dogrywce) zdobył Oelka

Podsumowanie konkursu[edytuj]

Jak wspomnieliśmy wyżej - konkurs nie został rozstrzygnięty w pierwszym terminie - tylko jeden użytkownik osiągnął limit punktów wymagany do zdobycia którejkolwiek z nagórd. Dlatego zdecydowaliśmy sie na ogłoszenie dogrywki. Okazało się to trafionym posunięciem - dwóch kolejnych użytkowników przekroczyło limity punktów koniecznych do zdobycia odpowiednio II i III nagrody.


Laureatom dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie. Dzięki nim (oraz edytorom dodającym pozakonkursowo wpisy do katalogu artykułów prasowych) w ciągu 4 miesięcy trwania konkursu katalog wzbogacił się o ponad blisko 1700 rekordów. To już na prawdę coś i dzięki temu katalog stał się już w pewnym stopniu użyteczny.

Nagrody[edytuj]

Laureatów prosimy o skontaktowanie się z nami za pomocą wiadomości prywatnej na FB albo mailem (kudlok (małpa) gmail (kropka) com) w celu ustalenia sposobu doręczania nagród. Krótko mówiąc: potrzebujemy waszych danych (imię, nazwisko i adres) w celu zamówienia prenumerat.

Plany na przyszłość[edytuj]

Naszym zdaniem konkurs okazał się sukcesem. Zyskaliśmy kilku nowych edytorów, liczba edycji oraz odwiedzin serwisu znacząco wzrosła. A i, jak wierzymy, także jego użyteczność dla miłośników kolei. Dlatego już teraz możemy zapowiedzieć kolejne konkursy, acz w nieco innej formule. Nie będzie w nich chodziło jedynie o dodawanie kolejnych wpisów do katalogu, a o edytowanie haseł. Szczegóły podamy za jakiś czas. Jeśli macie jakieś pomysły, to piszcie do nas śmiało!