Enkol:Propozycje tematów: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
m (tabelka kontyn.) |
(korekta nazwy: Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa) |
||
| Linia 45: | Linia 45: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Nadwiślańska | + | |[[Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa]] |
| − | | - | + | |do rozwinięcia |
| − | | | + | |01.2013 - |
| − | | | + | |[[Użytkownik:2xM|2xM]] |
|- | |- | ||
|[[Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa]] | |[[Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa]] | ||
Aktualna wersja na dzień 15:50, 24 sty 2013
Propozycje tematów Enkolu:
Koleje wąskotorowe[edytuj]
Czynne[edytuj]
| Nazwa kolei | Stan | Data | Kto |
|---|---|---|---|
| Ełcka Kolej Wąskotorowa | - | ||
| Gnieźnieńska Kolej Dojazdowa | - | ||
| Górnośląskie Koleje Wąskotorowe | do rozwinięcia | ||
| Skansen w Rudach | - | ||
| Kaliska Kolej Dojazdowa | - | ||
| Koszalińska Kolej Dojazdowa | - | ||
| Nadmorska Kolej Wąskotorowa | - | ||
| Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa | do rozwinięcia | 01.2013 - | 2xM |
| Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa | - | ||
| Pleszewska Kolej Lokalna | Medalowo | 06.2011 - 04.2012 | 2xM |
| Przeworska Kolej Dojazdowa | - | ||
| Kolej Wąskotorowa Rogów – Rawa – Biała | do rozwinięcia | 06.2011 - 02.2012 | Ptr i 2xM |
| Sochaczewska Kolej Muzealna | - | ||
| Starachowicka Kolej Wąskotorowa | - | ||
| Śmigielska Kolej Dojazdowa | - | ||
| Średzka Kolej Powiatowa | - | ||
| Świętokrzyska Kolej Dojazdowa | - | ||
| Wyrzyska Kolej Powiatowa | - | ||
| Żnińska Kolej Powiatowa | - | ||
| Żuławska Kolej Dojazdowa | do rozwinięcia |
Nieczynne[edytuj]
| Nazwa kolei | Stan | Data | Kto |
|---|---|---|---|
| Hrubieszowska Kolej Dojazdowa | |||
| Krośniewicka Kolej Dojazdowa | |||
| Mławska Kolej Dojazdowa | do rozwinięcia | ||
| Opalenicka Kolej Dojazdowa | |||
| Piotrkowska Kolej Dojazdowa | |||
| Sompolińska Kolej Dojazdowa | |||
| Stargardzka Kolej Dojazdowa |
Nieistniejące[edytuj]
| Nazwa kolei | Stan | Data | Kto |
|---|---|---|---|
| Nasielska Kolej Dojazdowa | do rozwinięcia |