L30H: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 60: | Linia 60: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-57 |
| [[L30H/23386|23386]] | | [[L30H/23386|23386]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 69: | Linia 69: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#KJ|KJ]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/23394|23394]] | | [[L30H/23394|23394]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 78: | Linia 78: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#KJ|KJ]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/23395|23395]] | | [[L30H/23395|23395]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 87: | Linia 87: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-101 |
| [[L30H/23437|23437]] | | [[L30H/23437|23437]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 96: | Linia 96: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#LP|LP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-05 |
| [[L30H/24048|24048]] | | [[L30H/24048|24048]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 105: | Linia 105: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#LP|LP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-07 |
| [[L30H/24050|24050]] | | [[L30H/24050|24050]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 114: | Linia 114: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#KD|KD]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/24055|24055]] | | [[L30H/24055|24055]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 123: | Linia 123: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CEM.ODRA|CEM.ODRA]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24056|24056]] | | [[L30H/24056|24056]] | ||
| 1000 mm | | 1000 mm | ||
| Linia 132: | Linia 132: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CWO|CWO]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24064|24064]] | | [[L30H/24064|24064]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 141: | Linia 141: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CEM.ODRA|CEM.ODRA]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-04 |
| [[L30H/24364|24364]] | | [[L30H/24364|24364]] | ||
| 1000 mm | | 1000 mm | ||
| Linia 150: | Linia 150: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CEM.ODRA|CEM.ODRA]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-06 |
| [[L30H/24366|24366]] | | [[L30H/24366|24366]] | ||
| 1000 mm | | 1000 mm | ||
| Linia 159: | Linia 159: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-64 |
| [[L30H/24368|24368]] | | [[L30H/24368|24368]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 168: | Linia 168: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-068 |
| [[L30H/24375|24375]] | | [[L30H/24375|24375]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 177: | Linia 177: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-51 |
| [[L30H/23380|23380]] | | [[L30H/23380|23380]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 186: | Linia 186: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-54 |
| [[L30H/23383|23383]] | | [[L30H/23383|23383]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 195: | Linia 195: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-56 |
| [[L30H/23385|23385]] | | [[L30H/23385|23385]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 204: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-61 |
| [[L30H/23390|23390]] | | [[L30H/23390|23390]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 213: | Linia 213: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-062 |
| [[L30H/23391|23391]] | | [[L30H/23391|23391]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 222: | Linia 222: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#LP|LP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/23392|23392]] | | [[L30H/23392|23392]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 231: | Linia 231: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#LP|LP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-06 |
| [[L30H/24049|24049]] | | [[L30H/24049|24049]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 240: | Linia 240: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CEM.ODRA|CEM.ODRA]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-03 |
| [[L30H/24058|24058]] | | [[L30H/24058|24058]] | ||
| 1000 mm | | 1000 mm | ||
| Linia 249: | Linia 249: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CWO|CWO]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/24065|24065]] | | [[L30H/24065|24065]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 258: | Linia 258: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CEM.ODRA|CEM.ODRA]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-05 |
| [[L30H/24365|24365]] | | [[L30H/24365|24365]] | ||
| 1000 mm | | 1000 mm | ||
| Linia 267: | Linia 267: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-63 |
| [[L30H/24367|24367]] | | [[L30H/24367|24367]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 276: | Linia 276: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-65 |
| [[L30H/24369|24369]] | | [[L30H/24369|24369]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 285: | Linia 285: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-70 |
| [[L30H/24377|24377]] | | [[L30H/24377|24377]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 294: | Linia 294: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-67 |
| [[L30H/24598|24598]] | | [[L30H/24598|24598]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 303: | Linia 303: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CK|CK]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24600|24600]] | | [[L30H/24600|24600]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 312: | Linia 312: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-58 |
| [[L30H/23387|23387]] | | [[L30H/23387|23387]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 321: | Linia 321: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-60 |
| [[L30H/23389|23389]] | | [[L30H/23389|23389]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 330: | Linia 330: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-1? |
| [[L30H/23396|23396]] | | [[L30H/23396|23396]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 348: | Linia 348: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#H1M|H1M]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/23418|23418]] | | [[L30H/23418|23418]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 357: | Linia 357: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#H1M|H1M]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-03 |
| [[L30H/23419|23419]] | | [[L30H/23419|23419]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 393: | Linia 393: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-3? |
| [[L30H/24062|24062]] | | [[L30H/24062|24062]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 402: | Linia 402: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-2? |
| [[L30H/24067|24067]] | | [[L30H/24067|24067]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 411: | Linia 411: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#H1M|H1M]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-04 |
| [[L30H/24374|24374]] | | [[L30H/24374|24374]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 420: | Linia 420: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CN|CN]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24376|24376]] | | [[L30H/24376|24376]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 438: | Linia 438: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-52 |
| [[L30H/23381|23381]] | | [[L30H/23381|23381]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 447: | Linia 447: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-55 |
| [[L30H/23384|23384]] | | [[L30H/23384|23384]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 456: | Linia 456: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-59 |
| [[L30H/23388|23388]] | | [[L30H/23388|23388]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
| Linia 465: | Linia 465: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#LP|LP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/23393|23393]] | | [[L30H/23393|23393]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 474: | Linia 474: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CW|CW]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/23398|23398]] | | [[L30H/23398|23398]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 483: | Linia 483: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CW|CW]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/23399|23399]] | | [[L30H/23399|23399]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 492: | Linia 492: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#HP|HP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/23410|23410]] | | [[L30H/23410|23410]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 501: | Linia 501: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#HP|HP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/23411|23411]] | | [[L30H/23411|23411]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 510: | Linia 510: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#HP|HP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-03 |
| [[L30H/23412|23412]] | | [[L30H/23412|23412]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 519: | Linia 519: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#HP|HP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-04 |
| [[L30H/23413|23413]] | | [[L30H/23413|23413]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 528: | Linia 528: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#HP|HP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-05 |
| [[L30H/23414|23414]] | | [[L30H/23414|23414]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 537: | Linia 537: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#HP|HP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-06 |
| [[L30H/23415|23415]] | | [[L30H/23415|23415]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 546: | Linia 546: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#KD|KD]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/23416|23416]] | | [[L30H/23416|23416]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 555: | Linia 555: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#H1M|H1M]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/23417|23417]] | | [[L30H/23417|23417]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 564: | Linia 564: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#OKCW|OKCW]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/23420|23420]] | | [[L30H/23420|23420]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 573: | Linia 573: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#OKCW|OKCW]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-04 |
| [[L30H/23432|23432]] | | [[L30H/23432|23432]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 582: | Linia 582: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#OKCW|OKCW]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-05 |
| [[L30H/23433|23433]] | | [[L30H/23433|23433]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 591: | Linia 591: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#KZ|KZ]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/23435|23435]] | | [[L30H/23435|23435]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 600: | Linia 600: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CW|CW]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-03 |
| [[L30H/23436|23436]] | | [[L30H/23436|23436]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 609: | Linia 609: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#LP|LP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-04 |
| [[L30H/24047|24047]] | | [[L30H/24047|24047]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 618: | Linia 618: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#KK|KK]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24052|24052]] | | [[L30H/24052|24052]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 627: | Linia 627: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#KP|KP]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24053|24053]] | | [[L30H/24053|24053]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 636: | Linia 636: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24054|24054]] | | [[L30H/24054|24054]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 645: | Linia 645: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CEM.ODRA|CEM.ODRA]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/24057|24057]] | | [[L30H/24057|24057]] | ||
| 1000 mm | | 1000 mm | ||
| Linia 654: | Linia 654: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CS|CS]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24063|24063]] | | [[L30H/24063|24063]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 663: | Linia 663: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CBK|CBK]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24066|24066]] | | [[L30H/24066|24066]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 672: | Linia 672: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CWE|CWE]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-01 |
| [[L30H/24068|24068]] | | [[L30H/24068|24068]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 681: | Linia 681: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#CBK|CBK]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/24370|24370]] | | [[L30H/24370|24370]] | ||
| 750 mm | | 750 mm | ||
| Linia 690: | Linia 690: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-02 |
| [[L30H/24371|24371]] | | [[L30H/24371|24371]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 699: | Linia 699: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-03 |
| [[L30H/24372|24372]] | | [[L30H/24372|24372]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 708: | Linia 708: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia przemysłowe | + | | [[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#H1M|H1M]]-[[Oznaczenia przemysłowe (wąskotorowe)#seria|Lyd2]]-05 |
| [[L30H/24373|24373]] | | [[L30H/24373|24373]] | ||
| 785 mm | | 785 mm | ||
| Linia 717: | Linia 717: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Oznaczenia PKP | + | | [[Oznaczenia PKP (wąskotorowe)#Lyd2|Lyd2]]-66 |
| [[L30H/24597|24597]] | | [[L30H/24597|24597]] | ||
| 600 mm | | 600 mm | ||
Wersja z 19:47, 14 lut 2013
| L30H | |
| Lyd2-101 na terenie stacji Rudy (785 mm, ex.750 mm). | |
| Przewoźnik | PKP, przemysł, Lasy Państwowe |
| Oznaczenie przewoźnika | Lyd2 |
| Producent | FAUR |
| Lata budowy | 1977-1982 |
| Układ osi | C |
| Rozstaw szyn | w Polsce 600mm, 750mm, 785mm i 1000mm |
| Masa służbowa | 24 t |
| Nacisk osi na szyny | 7 t |
| Średnica kół | 1000 mm |
| Długość ze zderzakami | 7100 mm
|
| Prędkość konstrukcyjna | 25 km/h
|
| Typ silnika spalinowego | MB836B - montowany fabrycznie |
| Moc znamionowa | 350 KM (257 kW) |
| Rodzaj przekładni | hydrokinetyczna
|
L30H (oznaczenie PKP Lyd2) – wąskotorowa lokomotywa spalinowa o mocy silnika wynoszącej 350 KM produkowana w latach 1977-1982 przez rumuńskie zakłady FAUR w Bukareszcie, eksploatowana w Polsce na kolejach wąskotorowych, przystosowane do pracy na torach o rozstawie 600mm, 750mm, 785mm oraz 1000mm. Lokomotywy te zostały sprowadzone do polski głównie na potrzeby przemysłu. Zamawiały je cukrownie, cementownie oraz koleje leśne. PKP eksploatowało lokomotywy Lyd2 o numerach 51 – 71 dla szerokości toru 600 mm (przy czym, 61, 62, 68 i 69 odkupiono od przemysłu) oraz 101- 103 dla 750 mm (w tym 101, ex. LP Lyd2-03 odkupiona od Lasów Państwowych z BKL). Znacznie gorsze parametry techniczne i eksploatacyjne L30H od już posiadanych lokomotyw L45H (Lxd2), wpłynęły na decyzję o odsprzedaży przez PKP do przemysłu maszyn przeznaczonych na tor 750 mm zaledwie po kilku latach użytkowania. W Polsce były to najmocniejsze lokomotywy na tor 600 mm.
Obecnie w Polsce lokomotywy tego typu eksploatowane są na Bieszczadzkiej Kolei Leśnej (750mm), Żnińskiej Kolei Powiatowej (600mm), Zabytkowej Stacji Kolejki Wąskotorowej w Rudach (785 mm) i na kolei przemysłowej Cementowni Odra w Opolu, ponadto L30H zachowano do celów muzealnych oraz do ewentualnego uruchomienia na kolejach: Wyrzyskiej (600 mm), Jędrzejowskiej (750 mm – brak silnika), Nałęczowskiej (750 mm) i na Zabytkowej Stacji Kolejki Wąskotorowej w Rudach (600 mm). Wiele lokomotyw L30H (Lyd2) eksploatowanych w Polsce zostało sprzedanych za granicę i jeżdżą na różnych kolejach turystycznych mi. w Czechach, Niemczech, W. Brytanii, Saint Kitts (Karaiby).
Lista lokomotyw eksploatowanych w Polsce
Dokładna historia każdego egzemplarza dostępna po kliknięciu na jego numer fabryczny.
| Obecne/ostatnie oznaczenie | Nr fabr. | Obecny/ostatni prześwit | Rok produkcji | Stan | Obecne/ostatnie stacjonowanie | Uwagi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lyd2-53 | 23382 | 600 mm | 1977 | sprawny | Żnin Wąsk. | Kolor czerwony |
| Lyd2-57 | 23386 | 600 mm | 1977 | sprawny | Żnin Wąsk. | Kolor czerwony |
| KJ-Lyd2-01 | 23394 | 750 mm | 1977 | sprawny | KWK Janina | Kolor niebieski |
| KJ-Lyd2-02 | 23395 | 750 mm | 1977 | sprawny | KWK Janina | Kolor czerwony |
| Lyd2-101 | 23437 | 785 mm | 1977 | sprawny | Rudy | Kolor niebieski |
| LP-Lyd2-05 | 24048 | 750 mm | 1980 | sprawny | BKL Cisna | Kolor czerwony |
| LP-Lyd2-07 | 24050 | 750 mm | 1980 | sprawny | BKL Cisna | Kolor czerwony |
| KD-Lyd2-02 | 24055 | 750 mm | 1980 | sprawny | KWK Janina | Kolor czerwony |
| CEM.ODRA-Lyd2-01 | 24056 | 1000 mm | 1980 | sprawny | Cementownia Odra Opole | Kolor czerwony |
| CWO-Lyd2-01 | 24064 | 750 mm | 1980 | sprawny | BKL Cisna | Kolor niebieski |
| CEM.ODRA-Lyd2-04 | 24364 | 1000 mm | 1981 | sprawny | Cementownia Odra Opole | Kolor czerwony |
| CEM.ODRA-Lyd2-06 | 24366 | 1000 mm | 1981 | sprawny | Cementownia Odra Opole | Kolor czerwony |
| Lyd2-64 | 24368 | 600 mm | 1981 | sprawny | Żnin Wąsk. | Kolor niebieski |
| Lyd2-068 | 24375 | 600 mm | 1981 | sprawny | Żnin Wąsk. | Kolor niebieski |
| Lyd2-51 | 23380 | 600 mm | 1977 | odstawiony | Białośliwie Wąsk. | Kolor niebieski |
| Lyd2-54 | 23383 | 600 mm | 1977 | odstawiony | Białośliwie Wąsk. | Kolor czerwony |
| Lyd2-56 | 23385 | 600 mm | 1977 | odstawiony | Białośliwie Wąsk. | Kolor czerwony |
| Lyd2-61 | 23390 | 600 mm | 1977 | odstawiony | Białośliwie Wąsk. | Kolor czerwony |
| Lyd2-062 | 23391 | 600 mm | 1977 | odstawiony | Białośliwie Wąsk. | Kolor niebieski |
| LP-Lyd2-01 | 23392 | 750 mm | 1977 | odstawiony | BKL Cisna | Kolor czerwony |
| LP-Lyd2-06 | 24049 | 750 mm | 1980 | odstawiony | BKL Cisna | Kolor czerwony |
| CEM.ODRA-Lyd2-03 | 24058 | 1000 mm | 1980 | odstawiony | Cementownia Odra Opole | Kolor niebieski |
| CWO-Lyd2-02 | 24065 | 750 mm | 1980 | odstawiony | Karczmiska | Kolor brązowy |
| CEM.ODRA-Lyd2-05 | 24365 | 1000 mm | 1981 | odstawiony | Cementownia Odra Opole W styczniu 2013 kupiona przez Towarzystwo Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy |
Kolor czerwony |
| Lyd2-63 | 24367 | 600 mm | 1981 | odstawiony | Zabytkowa Stacja Kolejki Wąskotorowej w Rudach | Kolor czerwony |
| Lyd2-65 | 24369 | 600 mm | 1981 | odstawiony | Białośliwie Wąsk. | Kolor niebieski |
| Lyd2-70 | 24377 | 600 mm | 1981 | odstawiony | Żnin Wąsk. | Kolor czerwony |
| Lyd2-67 | 24598 | 600 mm | 1982 | odstawiony | Żnin Wąsk. | Kolor czerwony |
| CK-Lyd2-01 | 24600 | 750 mm | 1982 | odstawiony | Jedrzejów Wąsk. | Kolor czerwony |
| Lyd2-58 | 23387 | 600 mm | 1977 | sprzedany za granicę | Welsh Highland Railway, Walia | Kolor niebieski |
| Lyd2-60 | 23389 | 600 mm | 1977 | sprzedany za granicę | Welsh Highland Railway, Walia | Kolor niebieski |
| Lyd2-1? | 23396 | 750 mm | 1977 | sprzedany za granicę | St. Kitts Scenic Railway, Karaiby | Kolor czerwony |
| TU38.001 | 23397 | 750 mm | 1977 | sprzedany za granicę | Tremesna ve Slezsku, Czechy | Kolor niebieski |
| H1M-Lyd2-02 | 23418 | 785 mm | 1977 | sprzedany za granicę | b.inf. | Kolor czerwony |
| H1M-Lyd2-03 | 23419 | 785 mm | 1977 | sprzedany za granicę | b.inf. | Kolor czerwony |
| LP-Lyd2-08 | 24051 | 600 mm | 1980 | sprzedany za granicę | Welsh Highland Railway, Walia | Kolor niebieski, obecnie czerwony |
| 199 034 | 24059 | 750 mm | 1980 | sprzedany za granicę | Doellnitzbahn, Niemcy | Kolor pomarańczowy |
| 199 013 | 24060 | 750 mm | 1980 | sprzedany za granicę | Zittauer Schmalspurbahn, Niemcy | Kolor pomarańczowy |
| Lyd2-3? | 24062 | 750 mm | 1980 | sprzedany za granicę | St. Kitts Scenic Railway, Karaiby | Kolor czerwony |
| Lyd2-2? | 24067 | 750 mm | 1980 | sprzedany za granicę | St. Kitts Scenic Railway, Karaiby | Kolor niebieski |
| H1M-Lyd2-04 | 24374 | 785 mm | 1981 | sprzedany za granicę | b.inf. | Kolor czerwony |
| CN-Lyd2-01 | 24376 | 750 mm | 1981 | sprzedany za granicę | Great Whipsnade Railway, Whipsnade Zoo, Anglia | Kolor zielony |
| 199 033 | 24378 | 600 mm | 1981 | sprzedany za granicę | Doellnitzbahn, Niemcy | Kolor zielony |
| Lyd2-52 | 23381 | 600 mm | 1977 | złom 2001 | Żnin Wąsk. | Kolor niebieski |
| Lyd2-55 | 23384 | 600 mm | 1977 | złom 2001 | Żnin Wąsk. | Kolor niebieski |
| Lyd2-59 | 23388 | 600 mm | 1977 | złom 2005 | ZNTK Ostrów Wlkp | Kolor niebieski |
| LP-Lyd2-02 | 23393 | 750 mm | 1977 | złom 1993 | BKL Cisna | Kolor czerwony |
| CW-Lyd2-01 | 23398 | 750 mm | 1977 | złom 1990 | Cukrownia Włostów | |
| CW-Lyd2-02 | 23399 | 750 mm | 1977 | złom 1993 | Cukrownia Łubna | |
| HP-Lyd2-01 | 23410 | 785 mm | 1977 | złom 1985 | Huta Pokój | Kolor czerwony |
| HP-Lyd2-02 | 23411 | 785 mm | 1977 | złom 1990 | Huta Pokój | Kolor czerwony |
| HP-Lyd2-03 | 23412 | 785 mm | 1977 | złom 1990 | Huta Pokój | Kolor czerwony |
| HP-Lyd2-04 | 23413 | 785 mm | 1977 | złom 1990 | Huta Pokój | Kolor czerwony |
| HP-Lyd2-05 | 23414 | 785 mm | 1977 | złom 1990 | Huta Pokój | Kolor czerwony |
| HP-Lyd2-06 | 23415 | 785 mm | 1977 | złom 1990 | Huta Pokój | Kolor czerwony |
| KD-Lyd2-01 | 23416 | 785 mm | 1977 | złom 1999 | KWK Centrum | Kolor czerwony |
| H1M-Lyd2-01 | 23417 | 785 mm | 1977 | złom 1996 | Huta Gliwice | Kolor czerwony |
| OKCW-Lyd2-01 | 23420 | 785 mm | 1977 | złom 1998 | Cementownia Groszowice | Kolor czerwony |
| OKCW-Lyd2-04 | 23432 | 785 mm | 1977 | złom 1998 | Cementownia Groszowice | Kolor czerwony |
| OKCW-Lyd2-05 | 23433 | 785 mm | 1977 | złom 1998 | Cementownia Groszowice | Kolor czerwony |
| KZ-Lyd2-01 | 23435 | 785 mm | 1977 | złom 1989 | PTKiGK Zabrze (KWK Zabrze) | |
| CW-Lyd2-03 | 23436 | 750 mm | 1977 | złom 1993 | Cukrownia Łubna | |
| LP-Lyd2-04 | 24047 | 750 mm | 1980 | złom 1993 | BKL Cisna | Kolor czerwony |
| KK-Lyd2-01 | 24052 | 785 mm | 1980 | złom 1997 | KWK Polska | Kolor czerwony |
| KP-Lyd2-01 | 24053 | 785 mm | 1980 | złom 1997 | KWK Polska | Kolor czerwony |
| Lyd2-01 | 24054 | 785 mm | 1980 | złom 1990 | KWK Powstanców Śląskich (Rejon Radzionków) | |
| CEM.ODRA-Lyd2-02 | 24057 | 1000 mm | 1980 | złom 2005 | Cementownia Odra Opole | Kolor niebieski |
| CS-Lyd2-01 | 24063 | 750 mm | 1980 | złom 199x | Cukrownia Strzyżów | Kolor czerwony |
| CBK-Lyd2-01 | 24066 | 750 mm | 1980 | złom 1997 | KWK Janina | |
| CWE-Lyd2-01 | 24068 | 750 mm | 1980 | złom 199x | Cukrownia Werbkowice | |
| CBK-Lyd2-02 | 24370 | 750 mm | 1981 | złom 1997 | KWK Janina | |
| Lyd2-02 | 24371 | 785 mm | 1981 | złom 1990 | KWK Powstanców Śląskich (Rejon Radzionków) | |
| Lyd2-03 | 24372 | 785 mm | 1981 | złom 1990 | KWK Powstanców Śląskich (Rejon Radzionków) | |
| H1M-Lyd2-05 | 24373 | 785 mm | 1981 | złom 1989 | OPEC Gliwice | |
| Lyd2-66 | 24597 | 600 mm | 1982 | złom 2005 | Żnin Wąsk. | Kolor czerwony |